У Миколаєві запроваджують портал державних послуг iGov

В Миколаївській мерії підписали меморандум про співробітництво між міською радою, Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) та комунальним підприємством “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації”.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Підписання документу є першим кроком до підключення нотаріусів до порталу iGov для оперативного надання послуги “Інформація про власність згідно матеріалів інвентаризаційної справи”.

Стосовно цієї послуги можу сказати дуже коротко – це послуга, яка надає можливість в електронному вигляді отримувати інформацію про зареєстровані речові права на нерухоме майно до 1 січня 2013-го року, які раніше реєструвались в органах БТІ. Ця інформація міститься саме в цьому комунальному підприємстві, – розповів начальник Південного міжрегіонального управління Юстиції (м. Одеса) Тимофій Дудін.

Дивіться також: Конкурсна комісія відібрала четверо переможців конкурсу на вакантні посади в ЦНАП

Запровадження послуги iGov надасть миколаївцям можливість запитувати необхідну інформацію в електронному вигляді. В даний час, щоб отримати ці дані, нотаріуси змушені направляти запити до БТІ і чекати на відповідь в паперовому вигляді деякий час. Це спричиняє черги, виникають певні бюрократичні перепони.

Це лише перший крок, – каже радник Миколаївського міського голови Дмитро Лазарєв. – Ми якнайшвидше сподіваємось якнайшвидше впровадити ще більшу кількість таких послуг для того, щоб не звертатись особисто до департаменту (прим.ред. – ЦНАПу), не звертатись особисто до суб’єктів структурних підрозділів Миколаївської міської ради і так далі.

Під меморандумом свої підписи поставили Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Тимофій Дудін, директор комунального підприємства “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації” Володимир Рижик.

Нагадаємо, на початку року в адміністрації Інгульського району Миколаєва, на проспекті Богоявленський, 1, відкрито сучасний комфортабельний центр надання адміністративних послуг.

Раніше повідомлялось, у Миколаївській міській раді підготували додаткові оновлені приміщення для Центру надання адмінпослуг.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram