Конкурсна комісія відібрала четверо переможців конкурсу на вакантні посади в ЦНАП

В Миколаївському Центрі надання адміністративних послуг відбувся заключний етап конкурсу на заняття вакантних посад. Ідеться про посади адміністраторів.

У ЦНАПі рішенням сесії міської ради додались 7 вакантних місць, які необхідні для якомога більшого охоплення послугами городян.

Чотири переможці конкурсу будуть призначені одразу, ще троє пройдуть додаткове стажування і також будуть призначені і приступлять до роботи в департаменті для зменшення соціальної напруги та надання якісних послуг громадянам міста, – розповів в. о. директор департаменту надання адмінпослуг Володимир Сухарников.

У конкурсі беруть участь 27 претендентів на вакантні посади. До складу конкурсної комісії входять керівники і начальники відділів за напрямками роботи департаменту, каже Володимир Сухарников. Рішення, щодо переможців серед кандидатів на посади ухвалюватимуть колегіально.

Дивіться також: Як працює ЦНАП у Миколаєві: що необхідно знати громадянину

Для нас зараз в пріоритеті особи, які швидко навчаються, комунікабельні, орієнтуються в діючому законодавстві і готові в найкоротші терміни приступити до виконання обов’язків. Зараз, спілкуючись з конкурсантами, ми бачимо досить багато осіб, які достойні заняття цих посад. Ті, хто не виграють конкурс я сподіваюсь потраплять до нашого кадрового резерву. Це дасть нам змогу в майбутньому планувати те, що в нас є запас спеціалістів, – каже Дмитро Сухарников.

Радник міського голови Дмитро Лазарєв каже цих вакансій не вистачало протягом багатьох років. Щоб затвердити 7 вакантних місьць міській раді знадобилось 6 місяців.

Ці люди катастрофічно нам необхідні. Ситуація з коронавірусом і продажем талонів через Інтернет показали, що нам необхідно збільшувати прохідну спроможність (ЦНАПів – ред.), для того, щоб негідники не мали змоги скористатись дефіцитом пропускної спроможності. Той попит, яким користуються послуги ЦНАПу набагато вищий за можливості департаменту. І ці люди вже пройшли навчання, вони пройшли перший етап тестування, зараз вони перейшли на другий – завершальний, – каже Дмитро Лазарєв.

Під час засідання конкурсної комісії визначать переможців, які найближчим часом приступлять до роботи в Центрі надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, під час щотижневої апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради, миколаївський міський голова Олександр Сенкевич порушив питання про роботу ЦНАПу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram