У Миколаєві продають місця в електронній черзі ЦНАП: чиновники звернулися до СБУ і поліції

Під час щотижневої апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради, миколаївський міський голова Олександр Сенкевич порушив питання про роботу ЦНАПу.

Мер зазначив, що миколаївці скаржаться на відсутність талонів для отримання довідки про склад сім’ї.

Як доповів в.о. директора департаменту надання адміністративних послуг Володимир Сухарніков, минулого тижня втричі збільшили кількість талонів, однак очікуваного результату не отримали.

Минулого тижня в четвер не прийшли в призначений час згідно з виданими талонами 22 людини. У п’ятницю – 15-16 чоловік. Крім того, за словами чиновника, ускладнюють ситуацію організації, які з незрозумілих причин вимагають довідку про склад сім’ї, попри наявність електронного реєстру.

Дивіться також: ЦНАП: як миколаївцям отримати необхідні адміністративні послуги

Директор КП «Міський інформаційно-обчислювальний центр» Євген Богаченко пояснив, що у ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» були технічні проблеми з обладнанням. На цьому тижні підприємство підключать до електронного реєстру громади Миколаєва.

Олександр Сєнкевич доручив підготувати інформацію про кількість запитів довідки про склад сім’ї від установ і організацій міста. Він нагадав, що установи, підключені до територіального реєстру громади, не мають права вимагати у людей цей документ. Керівник департаменту повідомив, що зараз триває процес закупівлі обладнання для облаштування додаткових робочих місць у ЦНАП.

Двох нових фахівців планують направити до відділення ЦНАП у Корабельному районі.

Нагадаємо, понад 150 користувачів підключені до електронного реєстру громади Миколаєва.

Як відомо, у Миколаївському ЦНАПі “торгували” адмінпослугами.

Раніше повідомлялось, Миколаївському управлінню ДАБК виповнилось три роки з моменту створення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram