Миколаївському управлінню ДАБК виповнилось три роки з моменту створення

Миколаївське управління державного архітектурно-будівельного контролю відзначило третю річницю з моменту створення.

Керівник Олена Туова розповідає, що весь цей час управління постійно перебуває в процесі розвитку та всі його ресурси направленні на посилення контролю у сфері містобудівної діяльності.

Управління виконує три функції: це видача дозвільних документів на початок виконання будівельних робіт, а саме повідомлення про виконання будівельних робіт, або дозвіл та приймає об’єкти в експлуатацію. Крім того, управління виконує функцію контролю в час виконання будівельних робіту вигляді планових та позапланових перевірок. На теперішній час в управлінні створені 3 відділи, – розповідає керівник управління ДАБК.

Багато робиться для того, щоб відповідні завдання і функції виконувалися у повному обсязі і вчасно, забезпечувалось ефективне здійснення державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог законодавства України у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил на території міста Миколаєва.

Дивіться також: Як працює ЦНАП у Миколаєві: що необхідно знати громадянину

17-го червня 2020-го року управління відзначило 3 роки з дня свого створення. За цей період не тільки сформовано здружений та дієздатний колектив, але і створені належні умови для його функціонування – однією з яких є створення юридичного відділу, яке надало змогу більш якісно та ефективно відстоювати свої позиції в суді, – каже начальник правового кадрового забезпечення, бухгалтерського обліку та діловодства Юлія Савенко.

Це підтверджує і статистика. Лише протягом 1-го кварталу 2020-го року притягнуто до відповідальності рекордну кількість порушників. Суб’єкти містобудування вже сплатили в 36 разів більше штрафів у порівнянні з попередніми роками.

З пом’якшенням карантину управління ДАБК відновило роботу з клієнтами. Документи приймають і реєструють відповідним чином з отриманням усіх норм безпеки.

Інспекційний відділ з початку року, здійснив 85 перевірок. За їх результатами складено 24 протоколи.

Нагадаємо, новопризначений керівник АТ «Миколаївобленерго» півтора місяці не може приступити до своїх обов’язків. Все через бюрократичні перепони та юридичну підкованість Олега Сивака, який зараз очолює підприємство.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram