Понад 150 користувачів підключені до електронного реєстру громади Миколаєва

Миколаїв став четвертим обласним центром України, що впровадив електронний реєстр жителів міста. В даний час до нього підключили усі місцеві суди, комунальні підприємства, понад 100 нотаріусів як приватних, так і державних.

«Зараз активно підключаються структурні підрозділи виконавчого комітету Миколаївської міської ради, «Миколаївгаз», «Водоканал», соціальні будь-які питання і так далі. Якщо є можливість мінімізувати необхідність звернень, мінімізувати час на збір тих, чи інших даних, для того, щоб реалізувати свої законні права на майно, на реєстрацію, на будь-які питання. Якщо ми можемо це робити, ми повинні це робити,» – каже директор Центру надання адміністративних послуг Дмитро Лазарєв.

Миколаївські нотаріуси, котрі вже застосовують електронний реєстр на практиці кажуть, це значно полегшує та прискорює роботу з клієнтами. Надзвичайно позитивну роль реєстр відіграв у період карантину.

«У грудні наш офіс був підключений до даного реєстру, завдяки керівництву ЦНАП і місцевій владі, це дійсно прорив. Людям не потрібно стояти в черзі, не потрібно чекати цієї довідки, досить прийти до нотаріуса і безпосередньо перед операцією цю довідку отримати. Тобто довідка виходить найактуальніша і, в зв’язку з цим, чистота угоди прозора, – рассказал приватний нотаріус Кирил Горбуров.

Дивіться також: Депутати постійних комісій планують розширення спектру послуг ЦНАПу

Окрім іншого, електронний реєстр захищає потенційних покупців нерухомого майна від неприємних сюрпризів у майбутньому. Учасники угоди отримують прозорі документи, що дозволяють виявити підводні камені, якщо такі є.

Реєстр дозволяє позбавитись папірців, адже вся інформація зберігається в електронному вигляді. У подальшому Центр надання адмін-послуг планує розширювати перелік суб’єктів-користувачів. Серед іншого, це сервісні центри МВС та запровадження комплексної послуги е-малятко.

Нагадаємо, у Миколаївському ЦНАПі “торгували” адмінпослугами.

Раніше повідомляли, депутати хочуть заслухати звіти комунальних підприємств.

Як відомо, автомобілісти-волонтери допомагають медикам у скрутні часи.  

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram