«Довези медика»: як миколаївські автомобілісти-волонтери допомагають медикам у скрутні часи

Всеукраїнський флешмоб «Довези медика» – миколаївські автомобілісти-волонтери відгукнулись на проблему медичних працівників, які живуть далеко від місця роботи. Саме в такі скрутні часи, прості люди з великим серцем, і організаторськими здібностями творять добрі справи і історію, а соціальні мережі вкотре довели – вміють об’єднувати небайдужих людей.

Медична сестра Миколаївської обласної лікарні Олена розповіла, що від початку карантину, в середині березня, зіткнулась з проблемою: дістатися до місця роботи стало вкрай складно. Громадський транспорт скасували. Свого власного – не мала. Тож почала шукати альтернативні способи.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Світлана Федорова

Виявилося, що Миколаїв не без добрих людей і на допомогу можна розраховувати. Ініціатива «Довези медика» – ідея лікаря Дмитра Бачинського. Він як ніхто інший швидко зрозумів, рятувати потопаючих – справа рук самих потопаючих.

Завдяки ініціативі «Довези медика» у Миколаєві скористались послугами водіїв-волонтерів сотні медичних працівників. А саму ідею помітили та відзначили на рівні міжнародного Aspen Institute. Це міжнародна некомерційна організація, заснована в 1950 році як Інститут Аспена з гуманістичних досліджень.

Нагадаємо, з початку епідемії коронавіруса в Україні захворіли 1031 медичних працівників, що становить близько п’ятої частини всіх хворих.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram