Я збираю свій образ по крупинках, – Олександра Казакова в “Шо у Сільман?”

Олександра Казакова – миколаївська співачка, композиторка і авторка пісень. Фіналістка шоу “Голос країни”, засновниця вокальної студії “Alter-Ego Music Production”.

Сашо, участь у таких проектах, як “Голос країни” зносить дах? Після них є відчуться, що ось момент, коли все зміниться у житті?

Ні, я ж розумію, як влаштований шоу-бізнес. Я працюю над своїм продуктом, я збираю його по крупинках, виходяи з тих можливостей, які у мене є і які сильно обмежені. Якби в мене було більше можливостей, я б себе швидше зібрала.

Яких можливостей – фінансових?

Фінансових, у першу чергу. Але і часових. Бо у зв’язку з тим, що я багат викладаю, у мене майже не лишається часу, щоб попрацювати над своїм матеріалом. Практично, лише ніч. Сам “Голос” став для мене, як професіонала, неймовірний досвід – в плані роботи на сцені, зі звуком, з відео, подивитись на себе з боку, зрозуміти, які в мене є переваги і недоліки. Це була для мене школа.

Чому після таких шоу, навіть ті, хто їх виграють, не стають зірками? Що потрібно – гроші, талант, продюсування?

Це гроші, продюсування і матеріал. Дівчина, яку зараз Monatik висунув, як свій продукт (Lida Lee – ред.), співає його пісню і його матеріал. Вона його жіноче втілення. А де індивідуальність? А що буде далі? У мене виникає багато протиріч із цього приводу.

Дивіться також: Стиль, бізнес, тату, реклама: дизайнерка Яна Біляєва в “Шо у Сільман?”

Сьогодні ти випускаєш свої пісні під псевдонімом AGNA. Чому не використовуєш своє ім’я? Олександра Казакова вже є брендом і тебе впізнають за цим іменем.

Не знаю. В мене немає конкретного продукту, якому я могла б дати ім’я. Я все є в пошуках свого індивідуального стилю. Я своє ім’я сама не можу ні з чим конкретним асоціювати, щоб сказати, що Олександра Казакова – це щось. Наразі я непоганий викладач вокалу, я людина, яка може щось створити і шукає свою команду. AGNA – для тих, хто готовий сприймати щось чисте.

А Олександа Казакова для кого?

Олександа Казакова – це людина, яка страждає, радіє і живе звичним життям, постійно шукає себе. Інколи – скандалить, інколи – творить добро і чудо.

Дивіться також: Міфи, здоровий глузд та скептицизм: Клятий раціоналіст у програмі “Шо у Сільман”?

Раніше гостем програми “Шо у Сільман? став директор телекомпанії “МАРТ” Юрій Тазарачев.

Поширити:

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031