Стиль, бізнес, тату, реклама: дизайнерка Яна Біляєва в “Шо у Сільман?”

Яна Біляєва – дизайнерка одягу. У світі моди – з 2014 року. Має власні шоу-руми в Миколаєві та Одесі. Резидент Ukrainian Fashion Week. Девіз її бренду – #носищастязсобою. В Instagram зібрала майже 20 тисяч підписників.

Яна Біляєва закінчила Київського Університету Технологій та Дизайну. Модою і створенням одягу цікавиться із дитинства, адже батьки дівчини також працюють у цій сфері і мають власні бренди. Однак повернувшись після навчання до Миколаєва, дівчина не приєдналась до справи батьків, а почала працювати над власним брендом.

Ми всі втрьох дуже різні, і в нас різне бачення однакових речей. Молоде покоління дещо по-іншому бачить розвиток бізнесу. І коли я починаю щось радити батькам, я розумію, що не завжди вони морально до цього готові і моє бажання кудись бігти і щось робити, вони не завжди приймають. Тому окремо працювати нам комфортно, – каже Яна.

яна біляева
Дивіться також: Карантин, пластична операція, конкуренція: миколаївська блогерка Оля Кісельова в “Шо у Сільман?”

Існує думка, що дизайнерський одяг – дуже дорогий, а значить, не доступний для багатьох українців. Однак Яна Біляєва запевняє, в Україні ринок стильного вбрання широкий і знайти красиву, якісну та недорогу річ можна.

Є українські дизайнери, які створюють досить доступний продукт, і дуже стильний. Плюс, звичайно, ж, ніхто не скасовує вінтажні елементи в одязі. Вінтаж – а-ля секонд-хенд. Наприклад, джинси Levis можна купитии не за п’ять тисяч гривень у магазині, а секонд-хенді за 50 грн. Так багато хто робить, – коментує дизайнерка.

Дивіться також: Бізнес під час карантину, благодійність, зброя та полювання: Тетяна Яшкіна в “Шо у Сільман?”

Смак в одязі, вважає Яна Біляєва, формується з віком. Якщо людина відчуває, що має проблеми зі стилем, можна брати з когось приклад.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram