Вже в поточному році в мікрорайоні Північному почне працювати нова амбулаторія

У поточному році в мікрорайоні Північному відкриється нова сімейна амбулаторія №3 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4».

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Роботи виконує підрядна організація «Будальянс», замовник – управління капітального будівництва Миколаївської міської ради. Раніше тут було відділення міліції, однак кілька років будівля стояла занедбана, подекуди з вибитими шибками.

Минуло кілька років, щоб запустився цей механізм ремонту приміщень для амбулаторії. Зрештою ми приступили до цих робіт офіційно. На сьогоднішній день ведеться капітальний ремонт із заміною водопостачання, електрики, із підведення електрики та заземлення цього об’єкту для того, щоб здати його вчасно, – каже представник «Будальянсу» Іван Кудрявцев.

Також у будівлі був затоплений підвал, його висушили і потруїли там комах. Колишні міліційські кімнати розширюють, їх перероблять на кабінети сімейних лікарів, а також маніпуляційні та інші приміщення для надання допомоги пацієнтам. Основні роботи планують завершити до вересня, каже представник підрядної організації.

Управління капітального будівництва виступає замовником робіт з капітального ремонту частини приміщень однієї з будівель в лікарні на вулиці Екіпажній. У цьому приміщенні незабаром змонтують та запустять в роботу ангіографічне обладнання. Цій будівлі близько ста років, тож підрядній організації довелось проводити роботи з підсилення стін, також тут здійснять перепланування приміщень, замінять вікна, двері, проводку і інші комунікації. Завершити ці роботи планується у поточному році.

Будуть проведені роботи, в результаті яких ми отримаємо нове відремонтоване приміщення з місцем для розміщення безпосередньо ангіографа, а також двох реанімаційних палат: доопераційної і післяопераційної. Ну і відповідно місце для розміщення персоналу, який буде і проводити операції, і обслуговувати даний апарат, – розповіла заступник начальника управління капітального будівництва Ганна Пялик.

Нагадаємо, у мікрорайоні Матвіївка триває будівництво нової сімейної амбулаторії № 5 комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4”.

Раніше повідомлялось, міська лікарня № 1 прийняла перших хворих на коронавірус. У двох пацієнтів COVID-19 підтвердили, ще двоє чекають на результати лабораторних досліджень.  

Як відомо, головний лікар Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Світлана Федорова заявила, що до сих пір не вирішено питання розміщення дітей з коронавірусом – їх кладуть у «доросле» відділення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram