Порушення всіх карантинних правил, – губернатор Миколаївщини перевірив курортну зону

Негайно потрібно вирішувати питання з госпіталізацією дітей молодше 7 років із COVID-19, – Світлана Федорова

Фото: Світлана Федорова / Facebook

Головний лікар Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Світлана Федорова заявила, що до сих пір не вирішено питання розміщення дітей з коронавірусом – їх кладуть у «доросле» відділення.

Світлана Федорова наголосила на своїй сторінці в Facebook, що діти молодше 7 років не повинні лікуватися разом з дорослими.

Сегодня снова умерла пациентка, у нас. Коронавирус, пневмония, 76 лет. Пост не о том веруете ли вы в "корону" или нет….

Опубліковано Светланою Фёдоровою Субота, 8 серпня 2020 р.

Всього зараз п’ятеро дітей. Вони все стабільні. Але пост і не про те, що не вирішене досі питання з дітьми і на всі мої слова, доводи і т. д. на всіх рівнях, що НЕ МОЖНА до нас дітей до 7 років, у дорослий стаціонар, з двома педіатрами всього лише (щоб закрити добові чергування на місяць потрібно 5 лікарів), який розчерком пера управління не перетворюється в дитячий, як не крути. Дитинство, особливо молодший вік, особливо небезпечні інфекції, це особлива структура і організація. Тому наполягала, наполягаю і буду повторювати: негайно потрібно вирішувати питання з госпіталізацією дітей молодше 7 років, – написала вона.

Нагадаємо, 8 серпня, від COVID-19 померла 76-річна жителька Миколаєва, про що повідомила директорка Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб Світлана Федорова.

Раніше повідомлялось, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко переконаний, що безпрецедентні карантинні заходи, які ввели у всьому світі, дали свій результат, адже врятували велику кількість життів.