Під час травневих свят заборонено відвідувати Коблевську ОТГ

У зв’язку з карантином через COVID-19 керівництво Коблевської ОТГ ухвалило рішення про заборону відвідувати пляжі, розташовані у курортних селах Коблево, Рибаківка, Лугове, Морське.

Про це повідомляється  в розпорядженні Кобевської сільської ради, передає “Коблево.news”

Документ передбачає обмеження пересування, в тому числі автомобільним транспортом у зонах відпочинку і прибережних зонах, окрім службової необхідності в період вихідних та святкових днів з 30 квітня по 4 травня. Крім цього, заборонена робота суб’єктів господарювання в напрямку прийняття на відпочинок туристів.

До баз відпочинку пропускатимуть тільки ті автомобілі, які їдуть працювати: будівництво, завезення продуктів тощо. В цьому випадку проїжджаючі повинні показати документи, що підтверджують мету поїздки. Наприклад, якщо їде власник бази – він повинен пред’явити відповідні документи і документ, що підтверджує особу. Водій автомобіля, який перевозить продукти харчування, повинен при собі мати накладну і маршрутний лист.

Щодо персоналу, який працює на базах відпочинку, – завдання з ідентифікації лягає на власників баз, які повинні за необхідності виписати перепустки, на яких будуть вказані ПІБ працівника, назва бази, логотип. Співробітники баз також повинні мати при собі документи, що засвідчують особу.

Прибережну зону патрулюватимуть співробітники поліції і громадських формувань. Усіх, хто вирішить розташуватися на пікнік біля моря, попросять залишити місце і складуть протокол про порушення.

У розпорядженні окремо зазначено, що обмежувальні заходи не стосуються тих відпочиваючих, які до моменту свят будуть проживати на тій чи іншій базі, але до моря не можна буде виходити і їм також.

Нагадаємо, що санітарний лікар Миколаївщини закликав дотримуватись карантину відвідувачів ринків.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram