Волонтери придбали нове медичне обладнання

Апарат штучної вентиляції легень та монітор пацієнта придбали для потреб Миколаївської обласної лікарні. Кошти волонтери зібрали за 2 місяці.

Це обладнання на сьогодні є основою терапії при загостреній формі захворювань з легеневою недостатністю. Дефіцит апаратів ШВЛ через пандемію коронавірусу спостерігається в багатьох країнах світу, тому такий подарунок для лікарні надзвичайно цінний.

До благодійної акції долучились 550 учасників, серед них як пересічні миколаївці, так і співзасновники платформи «МріДій». Тепер можна стверджувати, що навіть 10 гривень виділені на благочинність, мають свою вагу.

Серед тих, хто долучився до збору коштів – миколаївське портове підприємство.

У результаті вдалось зібрати 606 тисяч гривень. Збір грошей тривав 2 місяці. Ці кошти витратили на придбання нового обладнання для реанімації миколаївської обласної лікарні.

Крім полегшення загального стану пацієнтів з діагнозом «Ковід – 19», апарат ШВЛ використовують при захворюваннях із схожою клінічною картиною для хворих різного віку. Це обладнання довгострокового використання. Тепер у Миколаївській обласній лікарні є вже три сучасних апарати ШВЛ.

Нагадаємо також, що у Миколаєві успішно працює благодійна ініціатива «Довези медика»

Як відомо, не вистачає 1,9 мільйона гривень за травень, – Світлана Федорова про борги перед лікарями

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram