Військовий облік для жінок: петиція про скасування наказу набрала 25 тисяч підписів

Петиція набрала необхідну кількість голосів, тепер вона перебуває у статусі “Очікує на розгляд”.

Новина про те, що в Україні на військовий облік ставитимуть жінок окремих професій, викликала серед українців обурення. На сайті президента з’явилася петиція про скасування наказу, сьогодні вона набрала необхідну кількість підписів, пише УНІАН.

Читайте також: Онлайн та без змін у житті: головнокомандувач ЗСУ заспокоює українок щодо військового обліку

Автор петиції назвала наказ від Міноборони про військовий облік для жінок “знущаннями”. Цю петицію підписали вже понад 25 тисяч осіб. Тепер вона перебуває у статусі “Очікує на розгляд”.

Відмінити наказ Міністерства оборони України від 11.10.2021 № 313!

Користуватися лише переліком лише тих спеціальностей, що визначені ПКМУ № 711 від 14.10.1994, – йдеться у тексті вимоги скасування наказу.

Автор петиції зазначила, що тепер майже усі жінки Україні повинні бути військовозобов’язаними. Це вона називає “неподобством”.

Читайте також: В Україні працюючих жінок поставлять на військовий облік

Жодного суспільного обговорення. Жодних підготовчих заходів. Жодного перехідного періоду та роз’яснень щодо механізму реалізації, – зазначила автор.

Тепер, коли петиція набрала необхідну кількість голосів, мають розглянути.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Про підтримку або не підтримку електронної петиції, адресованої Президентові України, публічно оголошується Президентом України на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, – вказано у правилах щодо петицій.

Читайте також: Як стати жінці на військовий облік: правила і необхідні документи

Нагадаємо, що в Україні з 17 грудня набули чинності нові правила військового обліку, згідно з якими відтепер усі жінки віком до 60 років мають пройти медкомісію та отримати військовий квиток. Відповідальність за отримання документа покладатиметься на роботодавця, а у разі його відсутності штрафуватимуть компанію та саму жінку

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram