ФОТО: ua.depositphotos.com

В Україні запустили сайт для жертв домашнього насильства

У нашій країні запустили онлайн-платформу для жертв домашнього насильства «Мені здається», де постраждалі від насильства можуть анонімно розповісти свою історію.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Міністерства юстиції у Facebook.

“В Україні запустили онлайн-платформу для жертв домашнього насильства «Мені здається». Це своєрідний щоденник, на сторінках якого постраждалі від насильства можуть анонімно розповісти свою історію та прочитати розповіді тих, хто так само переживає важкий етап”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що багато історій жертв насильства схожі між собою, тому на платформі вони виділяються в спецкатегорії.

Читайте також: В Україні створили перший онлайн-магазин проти домашнього насильства

“Також кожна людина, яка пише свою історію, за бажанням може залишити свої дані для зворотного зв’язку. Кожна історія опублікована абсолютно анонімно, однак публікацією можна поділитися в соціальних мережах і месенджерах”, – повідомили у міністерстві.

Окрім того, на платформі можна знайти контакти спеціальних служб, куди можна звернутися за допомогою у разі домашнього насильства.

Раніше повідомлялось про те, що парламент підтримав законопроєкт, згідно якого за вчинення кримінальних правопорушень проти журналістів передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі до 14 років.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram