Фото з відкритих джерел

ВРУ прийняла закон про покарання за кримінальне правопорушення проти журналістів

Парламент підтримав законопроєкт згідно якого за вчинення кримінальних правопорушень проти журналістів передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі до 14 років.

Як повідомляє офіційний вебпортал парламенту України, 4 листопада прийнято за основу проект Закону “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень проти журналістів”.

Авторами законопроєкту пропонується збільшити санкції у статті 171 Кримінального кодексу, а також викласти в новій редакції частину четверту статті 345 Кримінального кодексу України.

передбачити кримінальну відповідальність за погрозу вбивством, насильством, знищенням чи пошкодженням майна журналісту, його близьким родичам чи членам сім’ї, умисне заподіяння таким особам побоїв, легких, середньої тяжкості або тяжких тілесних ушкоджень у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб або організованою групою у вигляді позбавлення волі на строк від семи до чотирнадцяти років, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Верховна рада підтримала законопроект про конфіскацію майна за фейкові мінування.За завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу каратимуть позбавленням волі від 2-х до 6-ти років. Крім цього у порушника також можуть конфіскувати майно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram