Парламент підтримав законопроект про конфіскацію майна за фейкові мінування

В Україні конфісковуватимуть майно за неправдиві повідомлення про мінування. За відповідний законопроект проголосували 235 нардепів.

Як повідомляє офіційний портал парламенту України Верховна Рада підтримала в першому читанні за основу проект Закону “Про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян”.

“За” проголосували 235 нардепів. За завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу каратимуть позбавленням волі від 2-х до 6-ти років. Крім цього у порушника також можуть конфіскувати майно.

Якщо те ж саме порушення вчинено повторно або якщо фейкові мінування стосуються критично важливих об’єктів інфраструктури, будівлі органів державної влади, установи охорони здоров’я, освіти – “мінерам” загрожує позбавлення волі від 4-х до 8-ми років з можливою конфіскацією. Відзначимо, що раніше в законі конфіскація майна за фейковий мінування не передбачалася.

Проект Закону зареєстровано за №3911.

Нагадаємо, що Депутати Верховної Ради України під час чергового засідання у вівторок, 3 листопада, взяли за основу і в цілому законопроект №2450, що дозволяє змінювати по батькові.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram