В адміністрації Центрального району обговорили проблеми напередодні опалювального сезону

29 вересня в адміністрації Центрального району Миколаєва відбулась зустріч керівництва адміністрації з представниками будинків різних форм власності для обговорення проблем, пов’язаних із підготовкою до опалювального сезону.

Для своєчасної підготовки житлових будинків, розташованих на території Центрального району Миколаєва, до роботи в осінньо-зимовий період, у районній адміністрації організували зустріч із представниками відомчого житлового фонду, житлово-будівельних кооперативів та ОСББ.  

У свою чергу, директор ОКП «Микоївоблетеплоенерго» Микола Логвінов відзначає, за статистикою комунальне підприємство займає другу позицію в Україні за сплатою за спожитий газ, в той час як борг виник через пеню, річні відсотки, інфляційні втрати та судові збори.

Читайте також: Сєнкевич звернеться до нардепів Миколаївщини через заарештовані рахунки “Миколаївоблтеплоенерго”

Ситуація, котра склалась, викликає серйозне занепокоєння, каже мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, адже на території Центрального району розташований 191 житловий будинок різної форми власності. Серед них 45 обслуговує «Миколаївська ТЕЦ» та 52 – «Миколаївоблетеплоенерго». 

Мер Миколаєва подякував містянам за своєчасну оплату за спожитий газ та запевняє, що звертатиметься до народних депутатів із проханням посприяти у вирішенні проблеми, котра склалась навколо комунального підприємства.

Нагадаємо, що 29 липня національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» наклала арешт на рахунки обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго».

У свою чергу, більше ніж в 60 містах України опалювальний сезон виявився під загрозою через борги виробників тепла. Всього не виконують умови договору 98 компаній.

,

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram