Кава. Фото - Pixabay

Уряд Чехії заборонив “каву з собою”

У переглянутих коронавірусних правилах про продаж напоїв у ресторанах і їх подачу уряд Чехії заборонив “каву з собою”.

Про це повідомляє Діло з посиланням на Європейську правду. Всі напої клієнт повинен споживати безпосередньо в закладі, де він їх купив. У постанові уряду сказано, що напої, що подаються або виготовляються на місці, споживати “поза межами приміщення” забороняється.

Читайте також: В Україні вироблятимуть каву з топінамбура

Міністр охорони здоров’я Ян Блатни заявив: метою регулювання є не допустити, щоб люди ходили по вулицях або різдвяних ярмарках з напоями чи з їжею.

“Це не помилка. Мета полягає в тому, щоб не ходити по різдвяних ярмарках і вулицях з чашками і їжею”, – сказав він журналістам.

Він обґрунтував це тим, що ресторани продавали напої таким чином, які в іншому випадку продавали б у кіосках, наприклад на різдвяних базарах. Однак споживання закусок на ринках заборонено. За словами міністра, цей захід не поширюється на продажі через вікно автомобіля.

Читайте також: Кава без сніданку може порушити рівень цукру в крові, – дослідження

Міністр з питань торгівлі Карел Гавлічек додав плутанини щодо нових правил. Він сказав, що продавати каву або чай “з собою” можна, якщо клієнт віднесе напій в сумці в офіс чи додому.

Нагадаємо, що згідно з новим дослідженням, опублікованим в журналі Neurology, навіть люди з мутацією гена, пов’язаного з хворобою Паркінсона виграють від вживання кави, знижуючи свої ризики розвитку захворювання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram