ФОТО: amazing ukraine

Українців Португалії запрошують до святкування Дня вишиванки

Посольство України в Португалії запросило українців продемонструвати свої вишиванки та дослідити власний родовід з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

Про це повідомляється на сторінці Embaixada da Ucrânia na República Portuguesa у Facebook.

День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців. Сподіваємося, і цього року разом зможемо зберегти красиву традицію та відповідальну місію – великою українською сім’єю одягати вишиті сорочки третього четверга травня (21 травня) в знак єдності та підтримки один одного, – йдеться в дописі.

Хоча наголошується, що українцям по всьому світу в кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки. І тому плануються безліч онлайн акцій на Facebook-сторінці.

“Закликаємо одягнути вишиванки у будь-яких умовах: вдома, якщо карантин триватиме, або на роботі в посткарантинний період,” – говориться в повідомленні.

День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного.

В Посольстві закликали скористатися нагодою перебування на карантині та дослідити власний рід. Адже формування дерева роду це не тільки захоплива справа, це вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу.

Зазначається, що День вишиванки 2020 – День родоводу присвячується видатним українським родинам, кілька поколінь яких робили значний внесок у розбудову української державності, культури, науки. Таким чином  можна заповнити прогалини в інформаційному просторі і привернути увагу українців до того, що кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.

Наголошується, що українців, які проживають в Португалії запрошують долучитися до створення свого дерева роду, а також публікувати фото з хештегом   #деньвишиванкиденьродоводу#деньвишиванки2020.

https://www.facebook.com/vsesvitniydenvyshyvanky/videos/1593369030840004/

Нагадаємо, в Україні відбулась акція #стопкультурнийкарантин.

Раніше повідомлялось, Євангеліє від Луки перекладене чотирма діалектами ромської мови

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram