ФОТО: Информатор

Промені в небо: в Україні відбулась акція #стопкультурнийкарантин

У вівторок, 12 травня, біля Арки Дружби Народів і ще в 11 локаціях Києва в небо направили промені світла. Подібне видовище, хоч і менш масштабне, можна було спостерігати в багатьох містах України. Все це відбувалось в рамках акції під назвою “Стоп культурний карантин”.

Про це повідомляє ініціатор акції музичний форум Kyiv Music Days.

До акції приєдналися працівники культурної сфери по всій Україні. Суть послання – “Ми не німі, але нас не чують. Якщо нас не чують, нас побачать”. На знакових локаціях українських міст включили промені світла, спрямовані в небо. У Києві ці промені можна побачити з різних куточків міста.

Дивіться також: Телеканал МАРТ провів 12-годинний телемарафон «МИКОЛАЇВ. ПЕРЕМОГА-75»

Пандемія Covid-19 зупинила весь світ. Коли уряди інших країн рятують свої економіки шляхом підтримки населення та бізнесу, планують поетапні виходи з карантину та прогнозують ймовірні сценарії для індустрій, український уряд ще тільки розробляє програми подолання кризи. При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів знаходиться у забутті. Нас ніби не існує. Ресторанам дозволили літні майданчики та їжу на виніс, перукарням – попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торгівельно-розважальних центрів – обмеження щодо кількості відвідувачів.. План майже готовий для всіх галузей, окрім індустрії культури та видовищ. Схоже нас немає в сценарії уряду, – пишеться у повідомленні.

Акція стартувала о 22:00 12 травня. Акція була створений для підтримки працівників індустрії культури, які залишилися без роботи в умовах карантину. При цьому вони також залишилися без підтримки з боку держави.

https://www.facebook.com/KyivMusicDays/videos/928306467640177/

Нагадаємо, Queen і Адам Ламберт присвятили хіт We Are The Champions медикам.

Як відомо, німецький рок-гурт Scorpions випустив нову пісню “Sign of Hope”, яка має стати символом надії у боротьбі з пандемією коронавірусу. 

Раніше повідомлялось, виставка «Миколаївська книга-2020» пройшла у віртуальному форматі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram