Український боксер присвятив перемогу на чемпіонаті Європи місту-герою Миколаєву

У своєму першому поєдинку на турнірі Набієв, який виступає у ваговій категорії 51-54 кг, переміг господаря змагань вірменина Сахакяна Яніка.

Українець Ельмір Набієв здобув перемогу в дебютному бою на чемпіонаті Європи з боксу-2022 у Вірменії.

Свій успіх Набієв присвятив українському народу та рідному місту Миколаїв, якому 24 березня 2022 року наказом президента Володимира Зеленського було надано відзнаку “місто-герой України” за масовий героїзм людей під час збройної агресії РФ.

Читайте також: Миколаївський тхеквондист Сімур Мірзоєв завоював золоту медаль Всесвітньої гімназіади школярів

У своєму першому поєдинку на турнірі Набієв, який виступає у ваговій категорії 51-54 кг, переміг господаря змагань вірменина Сахакяна Яніка.

Після бою український боксер опублікував відео, де його оголошують переможцем поєдинку та додав патріотичний текст.

Сьогодні, 24 травня, рівно три місяці від початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Сьогодні, 24 травня, відбувався мій дебютний бій на чемпіонаті Європи з боксу-2022. Я здобув перемогу.

Ця перемога є символічною, вона доводить незламність української нації. Перемогу присвячую Україні та місту-герою Миколаєву, – написав Набієв в Instagram.

Читайте також: Миколаївський борець Латюк завоював “срібло” на Дефлімпіаді

Нагадаємо, що на Дефлімпіаді-2021, бронзову нагороду бадмінтонного дуету вибороли миколаївська спортсменка Софія Черноморова та її напарниця Богдана Губаньова. Також бронзову медаль у греко-римській боротьбі завоював миколаївський спортсмен Андрій Косов у ваговій категорії 97 кг.

Як відомо у швейцарському місті Невшатель миколаївський спортсмен Іван Антипін виграв третій етап турніру EurILCA Europa Cup Trophy 2022.