Фото - Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївські спортсмени вибороли дві бронзові медалі на Дефлімпіаді-2021

Українські спортсмени продовжують боротися у кожному виді спорті за перемогу.

11 травня на Дефлімпіаді-2021, бронзову нагороду бадмінтонного дуету вибороли миколаївська спортсменка Софія Черноморова та її напарниця Богдана Губаньова.

Це перша нагорода у бадмінтоні за всі роки виступу України в Дефлімпійських іграх.

Попри те, що дані змагання розраховані на дорослих, однією із володарок цієї бронзи стала наймолодша спортсменка збірної – 15-річна Софія Черноморова, яка вписала своє ім’я в історію українського спорту. Саме цією медаллю і закінчився виступ нашої збірної з бадмінтону, і ця медаль по праву важить як золота для усіх нас. Тренер Софії – Олександр Кунін, – зазначили у Миколаївській облдержадміністрації.

Також досить вдало виступили спортсмени з греко-римської боротьби, завоювавши 3 високі нагороди та, по суті, завершивши змагання у цьому виді спорту.

Так, бронзову медаль завоював миколаївський спортсмен Андрій Косов у ваговій категорії 97кг. Тренер – Костянтин Васильєв.

Читайте також: Миколаївська спортсменка Окунєва у Найробі виборола “срібло” у стрибках у висоту

Загалом національна дефлімпійська збірна команда України на цих змаганнях виборола 110 медалей, з яких – 48 золотих, 30 срібних та 32 бронзові.

Нагадаємо, що у швейцарському місті Невшатель миколаївський спортсмен Іван Антипін виграв третій етап турніру EurILCA Europa Cup Trophy 2022. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram