Оксана Окунєва. Фото - AP Photo/Matthias Schrader

Миколаївська спортсменка Окунєва у Найробі виборола “срібло” у стрибках у висоту

Для Окунєвої це найкращий результат цього сезону.

Миколаївська спортсменка зі стрибків у висоту Оксана Окунєва здобула срібну медаль на турнірі серії Золотого континентального туру у столиці Кенії Найробі. Про це повідомляє «Суспільне».

Окунева без проблем подолала перші три висоти: 1,75, 1,8 та 1,84 метра. Позначка 1,88 метра їй скорилася з другої спроби, як і її головній суперниці на цих змаганнях Лаурі Зіалор. Проте британці вдалося з першого разу взяти наступну висоту – 1,91 метра, тоді як українці знадобилося три спроби. Це і стало вирішальним у визначенні чемпіонки, адже жодна з легкоатлеток не здолала 1,94 метри.

Тож завдяки меншій кількості спроб на вирішальній висоті Зіалор забезпечила собі «золото», а Окунєва посіла друге місце. Для Окунєвої це найкращий результат цього сезону.

Схожа ситуація була й у битві за «бронзу», яку виборола ще одна українка Катерина Табашник (підкорила висоту 1,88 метра).

Нагадаємо, що у швейцарському місті Невшатель миколаївський спортсмен Іван Антипін виграв третій етап турніру EurILCA Europa Cup Trophy 2022. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram