Фото з відкритих джерел

Миколаївський тхеквондист Сімур Мірзоєв завоював золоту медаль Всесвітньої гімназіади школярів

Україну на змаганнях Гімназіади з Тхеквондо (WT) представляють 7 школярів та школярок.

17 травня миколаївський тхеквондист Сімур Мірзоєв (вагова категорія — 63 кг) завоював золоту медаль Всесвітньої гімназіади школярів. Про це повідомив тренер спортсмена Григорій Хозяінов, поінформувала миколаївська журналістка Тетяна Бакоцька.

Із 14 по 22 травня в Нормандії (Франція) проходить ХІХ Всесвітня літня Гімназіада (19th ISF Gymnasiade — School Summer Games Normandy 2022 ) з 20 видів спорту. У змаганнях беруть участь 3500 спортсменів із 69 країн світу.

Україну на змаганнях Гімназіади з Тхеквондо (WT) представляють 7 школярів та школярок. До складу національної збірної серед учнів увійшли вихованці закладів загальної середньої освіти з Миколаєва, Києва, Харкова, Одеси та Бучі.

Нагадаємо, що на Дефлімпіаді-2021, бронзову нагороду бадмінтонного дуету вибороли миколаївська спортсменка Софія Черноморова та її напарниця Богдана Губаньова. Також бронзову медаль у греко-римській боротьбі завоював миколаївський спортсмен Андрій Косов у ваговій категорії 97 кг.

Як відомо у швейцарському місті Невшатель миколаївський спортсмен Іван Антипін виграв третій етап турніру EurILCA Europa Cup Trophy 2022.