ФОТО: з відкритих джерел

Україна отримає від Світового банку $300 млн на боротьбу з COVID-19

Рада виконавчих директорів Світового банку прийняла рішення про надання Україні позики сумою $300 млн для другого додаткового фінансування.

Позика надається у межах проєкту Модернізація системи соціальної підтримки населення України, повідомляє Діло з посиланням на НВ.

“Виділені кошти допоможуть Україні профінансувати нагальні заходи в сфері соціального захисту щодо подолання наслідків пандемії COVID-19, які передбачають екстрені грошові виплати тим громадянам і домогосподарствам, які втратили роботу або джерела доходу в результаті пандемії”, – йдеться в повідомленні.

За словами регіонального директора банку у справах країн Східної Європи (Україна, Білорусь, Молдова) Арупа Банерджі, позика допоможе профінансувати програми соціальної допомоги, щоб “уберегти близько мільйона українців від потрапляння за межу бідності”. Він додав, що підтримка спрямована для захисту малозабезпечених громадян, які серйозно постраждали від спалаху COVID-19.

За прогнозами банку, через наслідки пандемії рівень бідності в Україні може вирости на 4 процентних пункти, досягнувши до кінця 2020 року близько 23%.

Читайте також: Данія передала Україні 50 апаратів ШВЛ

Світовий банк уточнює, що друге додаткове фінансування підтримає введення системи призначення соціальної допомоги в режимі онлайн і розширення системи виплат соціальних допомог та пенсій шляхом прямих грошових переказів через банківські рахунки. Виплати сім’ям з низьким рівнем доходу будуть здійснюватися за чинною програмою державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Нагадаємо, у РНБО назвали терміни вакцинації проти COVID-19 в Україні. Також, за інформацією ВООЗ, пандемію COVID-19 зупинить 60-70% вакцинація населення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram