Денис Шмигаль. Фото: Українські Новини

Україна домовилася з ЄС про нові правила автобусних перевезень

Українці зможуть отримувати від національних автобусних перевізників кращі послуги завдяки впровадженню європейських практик та вимог.

Як передає Укрінформ, про це написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram, коментуючи підписання у Брюсселі протоколу до Угоди INTERBUS.

“Щойно в Брюсселі міністр інфраструктури Владислав Криклій від імені уряду підписав протокол до Угоди INTERBUS, який розширює її дію на регулярні пасажирські автобусні перевезення. Розширення угоди сприятиме розвитку міжнародних регулярних і спеціальних регулярних перевезень пасажирів з ЄС та з країнами-членами Угоди INTERBUS, що позитивно вплине на розвиток туризму.

Українці, у свою чергу, отримуватимуть від національних перевізників кращі послуги завдяки впровадженню європейських практик та вимог”, – зазначив Шмигаль.

Урядова делегація на чолі з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем з 9 лютого перебуває із робочим візитом у Брюсселі. Там уже відбулися зустрічі представників КМУ із керівництвом Європейського Союзу та НАТО. Прем’єр-міністр Шмигаль обговорив з головою Європейської ради Шарлем Мішелем та з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом кілька важливих питань.

Читайте також: Україна може отримати від Світового банку $90 мільйонів позики за COVID-вакцинацію

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури України максимально зацікавлене у співпраці з бельгійським портом Гент у впровадженні концесійних проєктів, а також у консультативній та іншій фаховій підтримці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram