У Центральному районі зупинки миють хлоргідратом натрію

В адміністрації Центрального району ухвалили рішення обробляти зупинки спеціальним дезінфікуючим розчином. Це передбачає режим надзвичайної ситуації.

Роботи проводять співробітники комунального підприємства «Елу автодоріг». Обробку здійснюють за допомогою шланга та спеціальної автомобільної цистерни. В неї заправили хлористий розчин. Зупиночні комплекси добряче обробляють рідиною а також щітками. В перший день обробили 31 зупинку вздовж проспекту Центрального, на вулицях Потьомкінська та Котельна. Миколаївці переважно до таких заходів ставляться з порозумінням.

Дивіться також: Попри карантин: у Миколаєві відзначили День визволення міста

Я думаю это конечно правильно, потому что мало ли кто на тех остановках стоит? И постоянно там полно людей стоит. Не все могут позволить себе маски, как мы видим, и я думаю дезинфекция этих остановок – это в самый раз будет. Их надо было делать с тех пор, как только сделали эти остановки, – каже мешканець Миколаєва Василь.

Такої ж думки і місцева жителька Олена:

Это давным-давно надо было делать. Судя по ситуации, которая в стране творится, по количеству больных, чтобы снизить риск заражения у нас, то в принципе это делать обязательно, – переконана жінка.

Нагадаємо, у зв’язку з карантинним режимом, який діє в Миколаєві та метою запобігти поширенню коронавірусу працівники благоустрою міста щоденно обробляють зупинки громадського транспорту дезінфікуючими розчинами.

Раніше повідомлялось, працівники КП «Миколаївелектротранс» регулярно обробляють весь рухомий склад, що задіяний у перевезеннях пасажирів, спеціальним дезінфікуючим розчином.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram