Фото: ECNS

У Португалії вакцинація від COVID-19 буде безкоштовною і добровільною

У Португалії вакцину від коронавірусу зроблять безкоштовною для всіх, а прищеплювати будуть добровільно. Вакцинацію почнуть в січні та проведуть у три етапи.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Reuters.

Стратегія вакцинації від коронавірусу передбачає проведення першої фази щеплень в січні-лютому. Пріоритетом будуть люди старше 50 років з різними проблемами зі здоров’ям, накшталт ішемічної хвороби й проблем з легенями, а також працівники сфери охорони здоров’я, оборони та військові. Також будуть вакцинувати жителів будинків пристарілих та тих, хто перебуває у відділеннях інтенсивної терапії.

Читайте також: Локдаун у Німеччині продовжили до 10 січня

На другому етапі щеплення будуть доступні для громадян у віці від 65 років. На третьому – для всіх інших категорій 10-мільйонного населення Португалії.

Вакцинація буде проводитися в 1200 точках у центрах здоров’я по всій країні. Усього Португалія планує закупити 22 мільйони доз за 200 мільйонів євро від різних розробників.

Читайте також: Сербія посилює карантин через коронавірус

Нагадаємо, що декілька країн – АлбаніяТуреччинаПортугалія, ЛатвіяЧехія та Греція ввели комендантські години для боротьби з COVID-19. У Франції керівництво країни розглядає варіант з продовженням режиму надзвичайного стану в галузі до 16 лютого 2021 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram