У нас на 50% знизився епідпоріг захворювання на ГРВІ, – Сєнкевич

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич у щоденному онлайн ефірі розповів про дії, які були реалізовані у місті для протидії коронавірусу.

Мер міста повідомив, що з початку березня у Миколаївській області виявлено 56 осіб з підозрою на коронавірус. За процедурою, всі вони були госпіталізовані, було досліджено їхній біологічний матеріал за допомогою ПЦР-тесту, а також у столичній референс-лабораторії. У результатів перевірки жоден із випадків не був підтверджений.

Тести у нас зараз є в наявності: і швидкі, і ПЦР-тести. У нас зараз є два апарати: один більш старий, котрий знаходиться в обласному лабараторному центрі, а також компанія “НІБУЛОН” передала свій новенький апарат, здається 2017 року, який також проводить подібні тести. Матеріали для проведення ПЦР-тестів були закуплені, потім нам ще надали з Києва, які надсилали на всю Україну. Вони є, присутні і ніхто їх не приховує, – запевнив Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: У Миколаївській ОДА розповіли про готовність області до протидії COVID-19

Міський голова звернув увагу, що зараз багато хто стверджує, нібито приховують реальні цифри про кількість хворих людей, та підкреслив, що це не так і ніяка інформація ні в якому разі не приховується.

Сьогодні на брифінгу в облдержадміністрації головний санлікар Миколаївщини повідомив: завдяки загальній ізоляції у нас знизився епідпоріг захворювання ГРВІ на 50%. Це відбулось завдяки тому, що ми перестали контактувати один з одним і передавати свої віруси. Отож залишаємось поки що єдиною областю в країні, де не підтверджено жодного випадку, – зазначив мер Миколаєва.

Нагадаємо, кількість хворих на коронавірус в Україні перевищила 800 осіб.

Як повідомлялось раніше, на Миколаївщині вдвічі збільшили кількість госпітальних баз для хворих коронавірусом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram