У Миколаївській ОДА розповіли про готовність області до протидії COVID-19

Станом на 2 квітня у Миколаївській області не зареєстрованого жодного лабораторно підтвердженого випадку коронавірусної інфекції COVID-19.

Під час селектора з чиновниками голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік проінформував про заходи, вжиті на території області для протидії захворюванню. 

Заради протидії коронавірусній інфекції COVID-19 Миколаївська область отримала цінний медичний вантаж для підтримки місцевих лікарень. Зокрема, захисні костюми, медичні маски, респіратори і тест-системи для виявлення захворювання. Голова облдержадміністрацій підкреслив, наразі надважливо, аби дії усіх рівнів влади були максимально злагодженими.      

Тести, які ми отримали, дозволять швидко визначити наявність коронавірусу в організмі людини та більш ефективно організувати карантинні заходи, що дуже важливо в умовах сьогоднішньої світової пандемії, – зазначив очільник Миколаївської ОДА.

Дивіться також: Ірина Шамрай відповіла на питання глядачів про ситуацію з COVID-19 у Миколаєві

Міський голова Олександр Сєнкевич наголосив, Миколаївська область продовжує залишатись єдиним регіоном в Україні, де не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку коронавірусу.

Своєю чергою, в. о. головного державного санітарного лікаря у Миколаївський області Володимир Клочко повідомив, на сьогодні в обласній інфекцій лікарні перебувають 11 осіб із підозрою на COVID-19 .

За весь період нашої роботи, з початку березня, у нас пройшло із підозрою на коронавірус всього лише 56 осіб. Із них лише двоє відмовились від лабораторного обстеження, але медики за ними продовжували стежити. Минуло два тижні, і вони живі й здорові. Решта 54 особи були обстежені методом ПЦП, паралельно були проведені дослідження в референс-лабораторії Києва – результат негативний, – розповів Володимир Клочко.

Сьогодні на території Миколаївської області приймати пацієнтів із коронавірусом можуть: Міська лікарня № 1, пологовий будинок № 1, обласна інфекційна лікарня, котрі розташовані в Миколаєві. А також Первомайська центральна районна лікарня, ЮжноукраЇнська міська лікарня, Вознесенська міська лікарня, Баштанська і Новобузька районні лікарні.

Нагадаємо, кількість хворих на коронавірус в Україні перевищила 800 осіб.

Як повідомлялось раніше, на Миколаївщині вдвічі збільшили кількість госпітальних баз для хворих коронавірусом.

Як відомо, в ООН заявили, що коронавірус – це найгірша криза у світі з часів Другої світової війни.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram