Лисенков Едуард. Фото: ЧНУ імені Петра Могили

У миколаївському університеті відкрили лабораторію нанотехнологій

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в Миколаєві відкрилася науково-дослідна навчальна лабораторія, яка буде розробляти наноматеріали і технології, в тому числі в медичній сфері.

Про це повідомляється на офіційній сторінці університету в Facebook.

У листопаді 2020 року лабораторію створено для проведення досліджень в області нанокомпозитних матеріалів, наносистем та нанотехнологій. Лабораторія має переважно науково-дослідний характер. На її базі будуть проводитися заняття з виконання дипломних та магістерських робіт студентів факультету комп’ютерних наук, написання кандидатських дисертацій. Також, можлива співпраця зі студентами Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили – йдеться у повідомленні.

Науковий керівник лабораторії – доктор фізико-математичних наук Лисенков Едуард Анатолійович, який понад 10 років займається відповідним напрямком та має чималий доробок наукових праць з нанотехнологій.

Фото: ЧНУ імені Петра Могили

Наразі лабораторія вже має необхідні прилади для проведення досліджень, серед яких: ультразвуковий диспергатор, вимірювач імітансу, магнітний змішувач з підігрівом, цифровий оптичний мікроскоп високої роздільної здатності тощо. Також передбачене розширення штату лабораторії та закупка додаткового обладнання.

Фото: ЧНУ імені Петра Могили

Нагадаємо, що у ЧНУ імені Петра Могили відбувся фестиваль «Енерго-фест – 2020».

Як раніше повідомлялось, ЧНУ імені Петра Могили впроваджує модель адаптації військових та їх родин у державну систему України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram