У Миколаївському порту стивідор погасив ₴6 млн боргу за оренду

Компанія, що здійснює діяльність у Миколаївському морському порту, відповідно до рішення апеляційного суду сплатила до державного бюджету 6,3 мільйона гривень заборгованості по орендній платі.

Про це повідомила прес-служба Миколаївської обласної прокуратури.

За рішенням господарського суду області про задоволення позову прокурора підлягало сплаті товариством на користь регіонального Фонду державного майна України 6,3 млн.грн. заборгованості з орендної плати за використання державного майна, що перебуває на балансі Державного підприємства «Миколаївський морський торговельний порт».

Незважаючи на те, що товариство оскаржило вказане рішення в апеляційному порядку, ним до набрання рішенням суду законної сили добровільно сплачено зазначену суму коштів до бюджету.

Нагадаємо, 18 лютого, Південно-західний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Миколаївської прокуратури у справі про тендер на ремонт ПК «Молодіжний».

Як відомо, після відхилення апеляції Південно-Західним апеляційним госпсудом вступило в силу рішення, що Коледж преси та телебачення, якому належить телеканал «TAK-TV», повинен повернути займане ним приміщення школи управління освіти Миколаївської міської ради.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram