Миколаївська прокуратура хоче скасувати тендер на ремонт ПК «Молодіжний»

У четвер, 18 лютого, Південно-західний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Миколаївської прокуратури у справі про тендер на ремонт ПК «Молодіжний».

Про це повідомляє пресслужба прокуратури в Миколаївській області.

До цього прокурори зверталися у Господарський суд Миколаївської області для визнання недійсною процедури закупівлі та договору про реконструкцію ПК «Молодіжний» вартістю 358,2 млн грн. Причиною тому є відсутність в міському бюджеті коштів на реалізацію проєкту. Не було підготовлено і проєктно-кошторисну документацію.

Миколаївською міською радою у 2020-2022 роках на ремонт цього палацу передбачено, але не виділено загалом близько 7 млн грн, що становить лише 2% від суми взятих палацом культури зобов’язань, – йдеться у повідомленні.  

Незважаючи на вказані порушення, Миколаївська міськрада жодних заходів для їх усунення не вживала. Під час розгляду справи судом, представник міськради звернувся з клопотанням про залишення позову прокурора без розгляду.

Профільна комісія міської ради засвідчила відсутність коштів на реалізацію вказаного проєкту, тобто неможливість повної та своєчасної оплати робіт за оспорюваним договором, – повідомляють у прокуратурі.

Однак тоді суд відмовив у розгляді позову. Тепер суд вищої інстанції визнав тодішнє рішення недійсним.

Нагадаємо, члени виконкому Миколаївської міської ради не погодили зміну вартості проєкту реконструкції Палацу культури «Молодіжний».

Раніше повідомлялося, депутат Норд запропонувала законсервувати фундамент ПК «Молодіжний».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram