Коледж преси та телебачення зобов’язаний покинути зайняте ним приміщення, — прокуратура

Після відхилення апеляції Південно-Західним апеляційним судом вступило в силу рішення, що Коледж преси та телебачення, якому належить телеканал «TAK-TV», повинен повернути займане ним приміщення школи управління освіти Миколаївської міської ради.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Суд відхилив апеляцію ТОВ «Коледж преси та телебачення» і залишив без змін рішення за позовом прокуратури від вересня 2019 року. Позов був поданий в інтересах держави в особі Управління освіти до ТОВ «Коледж преси та телебачення» з вимогою, щоб коледж звільнив займані приміщення та повернув їх у користування міського відділу освіти.

6 жовтня 2020 року суд задовольнив вимоги прокурора в повному обсязі. Не погодившись із зазначеним рішенням суду, відповідач оскаржив його в апеляційній інстанції.

Під час апеляційного розгляду, колегією суддів Південно-західного апеляційного господарського суду встановлено, що суд першої інстанції дійшов вірного висновку про доведеність вимог прокурора, а Коледж преси та телебачення протиправно не виконав законного обов`язку щодо звільнення займаних приміщень та повернення їх Управлінню освіти шляхом підписання відповідного акту приймання-передачі, — йдеться у повідомленні.

Судом також зазначено, що аргументи ТОВ щодо відсутності підстав для задоволення позову прокурора не знайшли свого підтвердження, не відповідають встановленим фактичним обставинам справи та не спростовують законних і обґрунтованих висновків суду першої інстанції у даній справі.

У подальшому прокуратурою контролюватиметься виконання данного рішення.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців російською мовою, в якому пояснив, чому рішенням РНБО заблокували телеканали Віктора Медведчука.

Раніше повідомлялось, Володимир Зеленський зустрівся з послами країн «Великої сімки» та Європейського Союзу в Україні. Під час зустрічі обговорили санкції проти трьох телеканалів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram