Фото - Миколаївський зоопарк

У Миколаївському зоопарку вперше з’явилися мавпи Жоффруа

Їх привезли із Києва

У Миколаївському зоопарку з’явилися нові мавпи – ігрунки Жоффруа (Callithrix geoffroyi), що повідомляють співробітники зоопарку.

Нещодавно у нашому зоопарку з’явилися нові мавпи – ігрунки Жоффруа (Callithrix geoffroyi). Цю пару ігрунок ми отримали за обміном із «Біон-тераріум центру», що знаходиться у м. Києві.

Це перший в історії Миколаївського зоопарку випадок утримання такого виду батьківщини ігрункових.

Дивіться також: Дитинчата хижаків і понад 400 врятованих улюбленців: як зоопарк поповнює колекцію тварин у війну

У природі ця малеча мешкає біля південно-східної Бразилії. Довжина тіла обезьянки близько 20 см, довжина її хвоста – майже 30 см, вага самців від 230 до 250 г, самок – у середньому 190 г.

Спочатку, коли тільки тварини приїхали до зоопарку, вони були налякані, полохливі, але потім почали звикати до нового місця та стали більш контактними, – саме таке спостереження зробили співробітники зоопарку.

Ці тваринки дуже симпатичні. Щоки, лоб і горло білі, різко контрастують із довгими пучками волосся навколо вух. Шкіра на морді від коричневого до чорного кольору. Вовна на тулубі сірувато-чорна, зверху з жовто-жовтогарячими, знизу з коричневими ділянками. Хвіст довгий, чорний, зі світлими цятками.

Нагадаємо, що воїни 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу евакуювали з села Посад-Покровське, двох поні. Нині тварини знаходяться в Миколаївському зоопарку і поки будуть тут жити.

Читайте також: Миколаївський зоопарк отримав 3 млн євро від онлайн-продажу квитків

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram