Фото - Миколаївводоканал

У Миколаєві запрацювала ще одна точка видачі очищеної води

Організація її роботи фахівцями підприємства МКП “Миколаївоблтеплоенерго” стала можливою завдяки благодійникам.

Відсьогодні для миколаївців розпочала роботу ще одна точка видачі очищеної води на базі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за адресою: вул. Колодязна, 3.

Читайте також: Миколаїв отримав партію насосного обладнання для викачування питної води з артезіанських свердловин 

Організація її роботи фахівцями підприємства стала можливою завдяки благодійникам, що передали на час потреби міста у питній воді систему зворотнього осмосу води з попередньою фільтрацією, – транспортно-експедиторська компанія ТОВ «Ітеріс» та гуманітарний штаб «Одеса як вона є».

Завдяки злагодженій роботі у місті на чолі з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем та доброчинцям з усієї України, ми маємо змогу облаштовувати модульні станції очистки води, які дозволяють у різних районах міста забезпечити містян питною водою.

Крім профільної роботи – підготовки до опалювального сезону, ми продовжуємо робити все, що в наших силах, аби миколаївці мали життєвоважливі речі у воєнний час, – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Нагадуємо про функціонування раніше організованих точок видачі очищеної води:

  • вул. Миколаївська, 5-а
  • вул. Лазурна, 30
  • вул. Генерала Свиридова, 40/1

Воду можна набрати щодня з 06:30 до 20: 30 години. Під час повітряної тривоги задля безпеки містян вода не видається.

Дивіться також: Європейські благодійники передали Миколаєву фільтр для очистки води зі свердловин

Нагадаємо, у суботу, 4 червня, до Миколаєва завітала команда некомерційної організації Ukrainian American House. Вона займається укріпленням ділових зв’язків між Україною і Сполученими Штатами Америки. Оскільки Миколаївщина є прифронтовою областю, то команду зацікавила можливість допомогти регіону та обласному центру.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram