Графік роботи точки видачі: щоденно, з 8:00 до 17:00.
У понеділок, 12 вересня, на базі КП «Миколаївелектротранс» було відкрито нову точку видачі очищеної води. Про це повідомляє Миколаївська міська рада.
Тепер містяни можуть набирати очищену воду по вулиці Генерала Карпенка, 38. Також стаціонарна точка видачі працює по вулиці Андрєєва-Палагнюка, 17.
Графік роботи точки видачі: щоденно, з 8:00 до 17:00.
Читайте також: У Миколаєві планують побудувати нові очисні споруди для води та ще 100 малих систем очищення – Сєнкевич
Нагадаємо, що за словами директора МКП “Миколаївводоканал” Бориса Дуденко, французькі фахівці розробляють документацію щодо вибору нового місця водозабору для Миколаєва.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




