Фото - Миколаївська міська рада

У Миколаєві планують побудувати нові очисні споруди для води та ще 100 малих систем очищення – Сєнкевич

Малі системи очищення планують встановити у доступних для містян місцях.

У Миколаєві планують побудувати нові очисні споруди для подачі питної води. Також до зими в місті планують встановити щонайменше 100 окремих малих систем очищення води. Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич в інтерв’ю виданню “Заборона”.

За словами Олександра Сєнкевича, для побудови нових очисних споруд міська рада співпрацює з Міністерством розвитку громад та територій і посольством уряду Данії. Малі системи очищення планують встановити у доступних для містян місцях.

У нас є завдання розставити по місту 100 штук до зими. Люди зможуть заходити в школу, садочок чи комунальні заклади та набирати воду, – розповів Олександр Сєнкевич.

Читайте також: У «Миколаївводоканал» запровадили додаткову телефонну лінію контакт-центру

Загалом, за словами Сєнкевича, швидкого вирішення проблеми із централізованим водопостачанням у Миколаєві не існує. Найшвидший варіант – звільнення Херсона, сказав Олександр Сєнкевич. Проте, в місті працюють над альтернативними варіантами.

По-швидкому ми готуємося до зими, щоб людям роздавати питну воду не на вулиці, як зараз, а саме в приміщеннях, – розповів Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що за словами директора МКП “Миколаївводоканал” Бориса Дуденко, французькі фахівці розробляють документацію щодо вибору нового місця водозабору для Миколаєва.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram