У Миколаєві відкрили чергову точку видачі очищеної води

Наразі по Миколаєву відкрили вже 60 таких пунктів, у планах облаштувати ще близько 50.

У Миколаєві відкрили чергову точку видачі очищеної води. Облаштували її на базі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Пункт видачі води має зручний автомат, який є утепленим і безперебійно може працювати в мінусову температуру.

Встановлення модульної станції зворотного осмосу потужністю 1 тонна на годину стало можливим завдяки підтримці міжнародних партнерів.

Читайте також: IBOX BANK допоможе облаштувати артезіанські свердловини у лікарнях Миколаєва

Мешканці навколишніх будинків у кроковій доступності зможуть щодня з 06:30 до 20:30 години набирати очищену воду (крім періоду дії повітряної тривоги).

Наразі по Миколаєву відкрили вже 60 таких пунктів, у планах облаштувати ще близько 50.

Перелік адрес точок видачі води можна переглянути на сайті за посиланням.

Читайте також: У Миколаєві планують побудувати нові очисні споруди для води та ще 100 малих систем очищення – Сєнкевич

Нагадаємо, що за словами директора МКП “Миколаївводоканал” Бориса Дуденко, французькі фахівці розробляють документацію щодо вибору нового місця водозабору для Миколаєва.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: