У Миколаєві протестували проти політики Зеленського

24 травня, на Соборній площі пройшов мітинг проти політики Президента України Володимира Зеленського щодо війни на Донбасі, політичного і економічного курсу, а також кадрових призначень.

Про це повідомляє видання “НикВести”.

Зазначається, що акцію відвідало більше 100 чоловік. Люди винесли різноманітні плакати зі словами: «Не соромно під час війни відпочивати на курортах», «Чому вмирають наші хлопці», «Росія ворог», «Реванш не пройде» та інші.

Такі акції сьогодні проходять практично у всіх містах України. З кожного міста буде донесено певний меседж. Наші вимоги, щоб припинився повзучий реванш. Капітуляція не наступила, – розповіла Світлана Таранова.

Під час мітингу активісти влаштували перформанс, в якому чоловік в картонній масці з обличчям Володимира Зеленського, відповідав на питання організаторів цитатами президента у випадковому порядку. Наприкінці вистави організатор попросив учасників мітингу оцінити відповіді: піднята зелена картка – підтримуєте дії нинішньої політики президента, жовта картка – не згодні з його політикою. В більшості були підняті жовті картки.

Дивіться також: Розблокувати роботу ринків: у Миколаєві підприємці влаштували мітинг під міськрадою

Серед вимог активістів було «припинити політику капітуляції перед РФ», вжити заходів для звільнення утримуваних учасників Майдану, добровольців, військових, волонтерів, кримських активістів, відновити політику зближення України з ЄС та інші.

За словами організаторів, якщо влада не відреагує на ці вимоги, подібні акції будуть проходити в майбутньому, а активісти «продовжать боротися».

Нагадаємо, у Запоріжжі Нацкорпус вимагав звільнення Єрмака.

Раніше повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський заявив, що очікується черговий обмін полоненими після епідемії Covid-19.

Як відомо, в Україні продовжили заборону російських соцмереж.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram