ФОТО: Національний корпус

У Запоріжжі Нацкорпус вимагав звільнення Єрмака

Сьогодні, 20 травня, на площі під Запорізькою обласною держадміністрацією Національний корпус провів акцію “Єрмак — стоп” з вимогою звільнити з посади керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.

Про це повідомляє Укрінформ.

Сьогодні, в річницю правління нового Президента Володимира Зеленського, в Києві і в обласних центрах під ОДА проходить всеукраїнська акція з вимогою звільнити з посади керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. В березні цього року він підписав документ, який є основою для інтеграції терористичних організацій, як “ЛНР” та “ДНР” в процес спілкування. Тобто Україна має спілкуватись із терористичними організаціями, що Росія в цьому процесі “спостерігач”, що в Україні йде громадянська війна, – сказав організатор акції, керівник запорізького осередку Національного корпусу Максим Зайченко.

Також активісти закидають Єрмаку причетність до “торгівлі” державними посадами. Учасники акції вийшли з плакатами, але задля дотримання карантинних вимог, знаходились на відстані один від одного.

До мітингувальників вийшла керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко. Активісти передали в ОДА звернення з вимогою звільнити керівника Офісу Президента, почепили на фасаді адміністративної будівлі наліпки з відповідним написом та вивісили великий банер.

Дивіться також: Підприємці вимагали відкрити ринки у Миколаєві

Як повідомлялося, на початку травня Президент Володимир Зеленський відповів на електронну петицію № 22/091322-еп “Звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності голову Офісу Президента Андрія Єрмака”, яка була розміщена 1 квітня та набрала необхідні 25 тисяч голосів.

Серед причин необхідності звільнення Єрмака з посади очільника ОП автор петиції зазначав підписання ним 11 березня протоколу засідання ТКГ у Мінську, згідно з яким планувалося створення так званої Консультативної ради. У цьому зв’язку Зеленський зауважив, що підписання протоколу ТКГ є частиною поточної роботи з реалізації комплексу заходів, а також інших документів, які складають “пакет” досягнутих у Мінську в 2014 – 2015 роках домовленостей, і цей документ не легітимізує суб’єктності ОРДЛО, а також не змінює статусу Росії у переговорному процесі в рамках ТКГ.

Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, на подвір’ї Маріїнського палацу проходить річна пресконференція Президента України Володимира Зеленського.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram