Володимир Зеленський. Фото: ТРК МАРТ

Чекаємо на обмін полоненими після епідемії Covid-19, – Зеленський

Україна веде перемовини з Російською Федерацією щодо обміну полоненими. Він можливий після завершення епідемії Covid-19.

Про це під час пресконференції 20 травня заявив президент України Володимир Зеленський.

Відповідаючи на питання журналіста Гордона щодо ефективності зустрічей з Путіним, Володимир Зеленський сказав, що є певні позитивні результати. Зокрема, це ті обміни полоненими, які відбулися за рік президентства Зеленського.

Є результат. Він складається з людських життів, – відповів Зеленський.

Читайте також: В Україні продовжили заборону російських соцмереж

Під час епідемії, каже президент, зустрічі неможливі, однак наразі ведуться перемовини щодо чергового можливого обміну полоненими після епідемії Covid-19. Зокрема, Володимир Зеленський сподівається повернути на Батьківщину тих українців, яких незаконно утримують у в’язницях Російської Федерації та анексованої Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

У той же час, в Офісі президента працюють над перезавантаженням Мінської групи. А після спаду епідемії планують організувати зустріч у Нормандському форматі.

Нагадаємо, 20 травня виповнюється рік президентства Володимира Зеленського. З цієї нагоди в Маріїнському парку відбувається пресконференція.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram