Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаєві планують створити центр розвитку лідерства

У Миколаєві планують створити нову установу для розвитку лідерства, де будуть навчати молодь бути активними та відповідальними громадянами.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Питання обговорювалося під час зустрічі мера Олександра Сєнкевича з представниками Української академії лідерства: Олександром Медведєвим, керівником з розвитку міжнародних партнерств УАЛ, Любомиром Шимківим, керівником регіонального розвитку УАЛ, Іриною Цуркан, керівником регіонального центру УАЛ в Миколаєві.

У заході також взяли участь віце-мер Миколаєва Анатолій Петров, начальник управління молодіжної політики міської ради Олександр Рябенко.

Наразі готова концепція створення установи, її сьогодні презентували міському голові. Також йде пошук приміщення, де в майбутньому може бути розміщено центр. Передбачається, що на базі центру працюватиме й Миколаївське регіональне відділення Української академії лідерства, – йдеться в повідомленні.

Фото: Миколаївська міська рада

Будівля, про яку йде мова, знаходиться у комунальній власності і потребує ремонту. Зокрема, там необхідно привести в порядок фасад, інтер’єр, прокласти нові інженерні мережі тощо.

Олександр Рябенко повідомив, що для проведення першочергових ремонтних робіт пропонується виділити бюджетні гроші, також розглядається можливість залучення позабюджетного фінансування.

Нагадаємо, у Миколаєві почали встановлювати туристичні таблички, що розповідають про основні міських пам’ятках.

Раніше повідомлялось, Виконуюча обов’язки керівника комунальної установи “Агенція розвитку Миколаєва” Анна Ганжул впевнена, що незважаючи на фінансові складнощі у 2020 році, очолювана нею організація зуміла успішно реалізувати декілька суспільно значущих проєктів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram