Фото: Газета "Вечерний Николаев"

У центрі Миколаєва встановили перші туристичні таблички з QR-кодами

У Миколаєві почали встановлювати туристичні таблички, що розповідають про основні міські пам’ятки.

Як повідомляє Агентство розвитку Миколаєва, вони оснащені QR-кодом і NFC-чіпом, просканувавши які, можна дізнатися інформацію про об’єкт.

Текст на табличках розміщений на двох мовах – українською та англійською, він також продубльований шрифтом Брайля.

Зокрема, у понеділок, 14 грудня, встановили перші три таблички з металевими стелами на туристичних точках міста: на 8 причалі, на Соборній площі та у сквері біля арт-об’єкту “I LOVE MYKOLAIV”.

Фото: Газета “Вечерний Николаев”

Розміщення табличок на найпопулярніших туристичних локаціях міста – це частина проекту «Mykolaiv Smart Route», який реалізує КУ «Агентство розвитку Миколаєва».

Відзначається, що у Миколаєві подібна ініціатива реалізується вперше.

Подібний проект вже реалізований у 15 містах України: Харкові, Тернополі, Дніпрі, Вінниці, Херсоні, Одесі, Запоріжжі, Кропивницького, Кам’янці-Подільському, Каневі, Маріуполі та ін. Він допомагає туристу в отриманні достовірної інформації про об’єкт на зручному для нього мовою, і розвиває міську систему навігації.

Таблички виготовлені з алюмінієвого композиту і встановлені на стели з цільного листового металу. Декоративне оздоблення – штучна іржа. Дизайн всіх табличок має елементи єдиного стилю бренду «Миколаїв – місто на хвилі».

Фото: Газета “Вечерний Николаев”

Завдяки цьому проекту жителі Миколаєва і його гості можуть глибше вивчити історію міста без допомоги екскурсоводів і перекладачів. Подібну практику використовують у багатьох країнах. Це робить процес вивчення міста набагато простіше і цікавіше.

Нагадаємо, виконуюча обов’язки керівника комунальної установи “Агенція розвитку Миколаєва” Анна Ганжул впевнена, що незважаючи на фінансові складнощі у 2020 році, очолювана нею організація зуміла успішно реалізувати декілька суспільно значущих проєктів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram