Фото з відкритих джерел

У Миколаєві можуть створити місця для обігріву людей

Миколаївцям рекомендують виїхати з міста на час проведення військових дій і повертатися після їх завершення.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич в ефірі національного телемарафону розповів, що у Миколаєві, як і по всій країні, цього опалювального сезону знизять температурні режими.

Я можу сказати, що температурні режими цієї зими будуть меншими. Якщо ми раніше добивалися того, щоб в квартирах було +18..+21, то сьогодні ці параметри будуть меншими.

Також зараз думають над обладнанням місць для обігріву людей.

Ми спілкувалися з Міністерством розвитку громад і територій щодо підготовки в громадських місцях – спортзалах, школах – місць для обігріву. Щоб, якщо в деяких будинках не буде можливості запуску тепла, ми готували цих людей до переїзду.

Але в моєму розумінні знаходитись в спортзалі під обстрілами чи десь у Львові чи за кордоном, то краще бути за кордоном і не під обстрілами, але в опалювальному залі.

Сєнкевич знову рекомендував миколаївцям виїхати з міста на час проведення військових дій і повертатися після їх завершення.

Читайте також: Миколаївці заборгували за теплопостачання понад 217 мільйонів

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов заявив, що підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram