Точку обладнали по вулиці Китобоїв, 7а.
З 27 серпня миколаївці зможуть набирати очищену воду на базі ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” ще за однією адресою. Точку обладнали по вулиці Китобоїв, 7а. Вона працює з 6:30 до 20:30.
Під час повітряної тривоги вода не видається, – зазначили у повідомленні.
Також функціонують точки видачі води за адресами:
- вул. Миколаївська, 5-а (з 6:00 до 10:00, з 13:00 до 15:00, з 18:00 до 21:00);
- вул. Лазурна, 30 (з 6: 30 до 20:30);
- вул. Колодязна, 3 (з 6: 30 до 20:30);
- вул. Біла, 71 (з 6:30 до 20:30);
- вул. Корабелів, 14 (з 6:30 до 20:30);
- вул. Генерала Карпенка, 20 (з 6:30 до 20:30);
- вул. Курортна, 11а (з 6:30 до 20:30);
- вул. Казарського, 2 (з 6:30 до 20:30);
- проспект Героїв України, 21 (з 6:30 до 20:30).
Читайте також: У Миколаєві планують побудувати нові очисні споруди для води та ще 100 малих систем очищення – Сєнкевич
Нагадаємо, що за словами директора МКП “Миколаївводоканал” Бориса Дуденко, французькі фахівці розробляють документацію щодо вибору нового місця водозабору для Миколаєва.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




