В Україні продовжує зростати кількість освітян, які вакцинувалися проти коронавірусу. Міністерство освіти та науки за результатами моніторингу зазначає, що принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 вже отримали майже 84% освітян.
Про це повідомив очільник Міносвіти Сергій Шкарлет.
Найвищий показник вакцинації демонструє Миколаївська область — тут щонайменше одну дозу отримали понад 98% вчителів.
Читайте також: На національних телеканалах «крутитимуть» рекламу вакцинації
Шкарлет зазначає, наразі динаміка вакцинації освітян по всіх областях є позитивною, і лише шість областей, на жаль, поки що не досягли позначки у 80%. А саме:
- Херсонська – 73% вакцинованих освітян;
- Рівненська – 74,3%;
- Волинська – 76%;
- Івано-Франківська – 77,8%;
- Одеська – 78,3%;
- Львівська – 79%.
Читайте також: Вчителям в Україні підвищать зарплату у півтора рази: які виплати чекають на педагогів
Станом на 1 жовтня через відсутність достатньої кількості вакцинованих працівників майже 15% українських шкіл працювали в онлайн-режимі, а вже сьогодні тільки 7%. За словами міністра, більша частина цих шкіл перебувають на порозі відновлення очного навчального процесу.
Крім того, 24 школи наразі перебувають на канікулах.
Маємо надію, що темпи вакцинації не будуть знижуватися, і невдовзі не залишиться жодного навчального закладу, який би не міг продовжувати навчання дітей у звичному режимі, — зазначив Шкарлет.
Раніше повідомлялось, з 1 жовтня 2021 року усі заклади охорони здоров’я України перейшли на оформлення електронних лікарняних.




