ФОТО: 24 канал

Вчителям в Україні підвищать зарплату у півтора рази: які виплати чекають на педагогів

У повідомленні, зокрема, йдеться про те, що Міносвіти пропонує підвищити посадові оклади педагогам, які працюють з п’ятикласниками в пілотних школах.

Зарплата для вчителів, які виконують складну роботу, буде підвищена. Про це повідомляють на сайті Нової української школи, передає Today.

Досі “пілотні” надбавки до зарплати отримували лише вчителі початкової школи. А тепер до них додалися ще й педагоги, що навчають у п’ятих класах, які є першопрохідцями у нових методиках викладання. В Україні сьогодні налічується 143 пілотні школи, в яких проходять “обкатку” нові освітні методики.

Читайте також: Керівницю миколаївської школи визнали найкращим директором України

Міносвіти пропонує підвищити їм зарплату на 50% посадового окладу – за виконання особливо важливої роботи, а також складність і напруженість у роботі.

Крім того, Міносвіти також рекомендує місцевій владі встановлювати надбавки до зарплати для вчителів, які беруть участь у пілотних проектах. Максимальний розмір надбавки пропонують обмежити 30%.

Правда, такі надбавки до зарплат рекомендують встановлювати “по можливості”. Тому невідомо, чи знайдуть у всіх регіонах таку можливість, а якщо знайдуть, то на скільки відсотків.

Читайте також: Вчителі початкових класів після сертифікації отримають 20% до зарплати — Міносвіти

Нагадаємо, що уряд прийняв рішення про підвищення грошової винагороди переможцям щорічного конкурсу «Учитель року».

Крім того, у проєкті державного кошторису країни на 2022 рік видатки на освіту становитимуть майже 186 млрд грн, що на 17 млрд більше аніж нинішнього року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram