Уряд прийняв рішення про підвищення грошової винагороди переможцям щорічного конкурсу «Учитель року».
Про це повідомив глава Кабміну Денис Шмигаль.
Тепер за перше місце буде присуджено премію в розмірі 60 тисяч гривень, за друге місце – 54 тисячі гривень, за третє – 48 тисяч гривень, – написав Денис Шмигаль.
Читайте також: Керівницю миколаївської школи визнали найкращим директором України
Також він поінформував, що із запланованим зростанням мінімальної заробітної плати ці суми будуть збільшуватися.
Праця вчителів дуже важлива та відповідальна, і вона має оцінюватися на належному рівні, – підкреслив прем’єр-міністр.
Нагадаємо,




