На національних телеканалах «крутитимуть» рекламу вакцинації

Кошти, виділені урядом на проведення інформаційної кампанії про вакцинацію від COVID-19, будуть використані для закупівлі реклами, яка транслюватиметься у прайм-тайм на національних телеканалах.

Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, який перебуває з робочою поїздкою на Херсонщині, повідомляє Укрінформ.

Це була ініціатива на урядовій нараді міністра охорони здоров’я, щоб виділили для міністерства культури та інформаційної політики додаткові кошти – 25 млн гривень – для закупівлі реклами, яка буде транслюватися у прайм-тайм, – зазначив Ляшко.

За його словами, промоцією та механізмом закупівлі цієї послуги у національних телеканалів займатиметься Міністерство культури та інформаційної політики.

Читайте також: В Україні оголосили три конкурси на премії в галузі культури та мистецтв

Нагадаємо, у вересні минулого року, місто Миколаїв стало одним із майданчиків для проведення Міжнародного фестивалю актуальною анімації та медіа-мистецтва «LINOLEUM 2020» і показу 20 короткометражних фільмів на суспільно-важливу тему.

Також повідомлялось, у квітні цього року, громадський простір «8-й причал» у Миколаєві став культурним майданчиком для виставки графіки та живопису, що є частиною фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv Art Week: «CONNECT».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram